درباره ما

درباره یار اپلای کانادا

 درباره ما : تکامل جویی و ایده آل طلبی ما ، باعث میشه فکر پیشرفت باشیم و از درجا زدن پرهیز کنیم . این میشه که همیشه برای زندگیمون دنبال موقعیت های جدید باشیم . این که دنبال شرایط زندگی بهتری باشیم ، یه سری مقدماتی داره . مثل کار بهتر . هر چی درامدمون بیشتر باشه ، خب زندگی بهتری داریم . یه وقت هست که کار خوب توی محل زندگیمون هست . اما یه وقت دیگه هم این کار توی محل زندگی نیست و ما باید به یه جای دیگه مهاجرت کنیم برای داشتن کار بهتر . اما گاهی هم اینجوری میشه که برای پیدا کردن شغل بهتر ، باید خودمونو ارتقا بدیم . این ارتقا دادن و پیشرفت کردن ، میتونه با یاد گرفتن یه سری مهارت ها باشه ، یا میتونه با تجصیل کردن و مدرک تحصیلی بالاتر گرفتن باشه . اینم خب اینجوریه که گاهی اون محل تحصیل و کسب علم و تجربه ، توی محل زندگی و شهر خومونه ، یه وقت دیگه هم هست که باید برای اون تحصیل و کسب تجربه ، بریم یه جای دیگه و اون علم جدید و تجربه جدید رو به دست بیاریم . یا به نوعی مهاجرت تحصیلی داشته باشیم .

پروسه مهاجرت کردن ، میتونه پروسه پرخرج و پر زحمتی باشه . از پیدا کردن مقصد بگیر تا پیدا کردن دانشگاه و مکاتبه با اساتید و زبان خوندن و آیلتس و رزومه و اپلای و گرفتن ویزا و بلیط و هزاران کار دیگه که فقط برای رفتنه به مقصد ، تا پیدا کردن خونه و کار و خرید لوازم و وسایل و آشنا شدن با فرهنگ و زندگی محل جدید .

ما هم خودمون دنبال این اهداف بودیم  و داشتیم برای رفتن به کانادا ، اطلاعات کسب می کردیم . گفتیم حالا که داریم شخصا اقدام میکنیم و این اطلاعات رو جمع می کنیم ، یه جوری باشه که بقیه هم بتونن ازش استفاده کنن . یه جا جمع باشه که اگه کسی خواست مثل ما از اول شروع کنه ، به قول معروف ، لازم نباشه چرخ رو از اول اختراع کنه! . این شد که یار اپلای رو تاسیس کردیم .

این شد که به فکر درست کردن این سایت افتادیم . قطعا ممکنه اشتباهاتی باشه تو اطلاعاتمون ، کمبود هایی باشه ، مشکلاتی باشه … خیلی خوشحال میشیم که راهنماییمون کنین و بهمون گوشزد کنین . اگر مطلبی هم داشتین و دوست داشتین توی سایتمون باشه ، بهمون بگین… اگه مناسب سایت باشه ، با اسم خودتون درج میکنیم توی سایت .

خلاصه که راه درازه و دشوار…

با ما همراه باشید .